مسکن ماهان

بهترین ابعاد برای اتاق خواب گیمینگ!

blank

بازی های ویدویی که در این نسل بین کودکان و نوجوان و حتی بزرگتر ها بسیار رواج پیدا کرده جزوه پایه اصلی سرگرمی در بین خانواده ها قرار گرفته, و روز به روز علاقه افراد به این بازی ها بیشتر شده است. یکی از مسائلی که افراد با ان مواجه میشوند داشتن یک اتاق گیمینگ است, که به چه ابعادی اتاق ,طراحی و وسایل نیاز دارند که در این مقاله جز به جز به این نکته ها توجه میکنیم.

ابعاد مورد نظر برای ساخت اتاق گیمینگ

56791B6C C06E 4A1E 8AAF C1ECC904BC21

رایج ترین ابعاد برای یک اتاق گیمینگ ۱۵ متر در ۱۵ متر است, شاید به شود که در ابعاد کوچک تر هم یک اتاق گیمینگ درست کرد ولی متراژ استاندارد ۱۵ متر در ۱۵ متر است که بتوان یک میز کوچک به ابعاد ۶۰ سانتی متر یا بزرگتر به ابعاد ۱۲۰+ سانتی متر قرار دارد همراه صندلی و وسایل مورد نظر فرد.

چگونه طراحی کنیم!

C85F0ADC B9BD 45CF BC1A 4AD30DD30D05

بیشتر از هر چه که با دیدن یک اتاق گیمینگ به چشم میخورد نور پردازی است, نورپردازی اتاق گیمینگ برای تمامی گیمر ها اهمیت بالایی دارد. یک نور پردازی تخصصی و حرفه ای می تواند هیجان و شور وصف ناپذیری به گیمینگ شما ببخشد.که معمولا روی دیوار چراغ neon با طرح های متنوع با مطابقت سلیقه فرد باشد نصب میکنند و همراه لامپ Led نورانی رنگی و یک کلید قطع و وصل برق ساده است. این به معنی است که آنچه که اتاق گیم را به نورپردازی حرفه ای مجهز می کند, تجهیزات نیست بلکه سلیقه و انتخاب هوشمندانه در طراحی یک اتاق خوب گمینگ را میسازد, نه پرداخت هزینه های میلیونی سرسام اور. تنها کافیست سلقیه خودتان را شناخته و مطابق با ان پلن مناسبی برای نصب کردن لامپ در نقطه های از اتاق ریخته و دست به کار شوید. برای طراحی اتاق گیمینگ باید فقط دو فاکتور را در نظر بگیرین

۱- جنسیت گیمر, نور پردازی های اتاق گیمینگ پسرانه با دخترانه بسیار متفاوت است.

۲- توجه به وسایل گیمر , طراحی اتاق برای افرادی که با لبتاپ یا کامپوتر بازی میکنند با افرادی که با کنسول بازی میکنند متفاوت است .

به چه وسایلی نیاز داریم

E8D6A41A F196 494A BDA5 34B2DA014456

برای طراحی ساده و کم هزینه برای افرادی که با pc بازی میکنند یک میز ساده و صندلی کفایت میکند ولی چون افراد سیستم های متنوع با ابعاد مختلفی دارند میتوانند بر حسب ان میز های بزرگتر یا کوچکتر تهیه کنند .

اگر شما فرد اجتماعی هستید و دوستانتان را برای بازی دعوت میکنید, میتوانید با تهیه یک کانپه به شکل گرد یا مستطیلی اوغات خوب و صمیمی را در اتاقتان ایجاد کنید.

برای کنسول گیمر ها میتوانید یک تلویزیون بنا بر ابعاد مورد نظر تهیه کنید که بتوانید بر روی دیوار نصب کنید یا اگر علاقه دارید پشت میز بنشینید میتوانید تلویزیون را بر روی میز قرار دهید تا بهترین لحظات گیمینگ را داشته باشید.

blank

خرید ملک در متاورس!!

خرید زمین در متاورس چقدر قابل اعتماد است؟  اگر روزگاری در بنگاه‌های املاک دنبال زمین و خانه می‌گشتیم و در...

blank

پشت پرده افزایش قیمت مسکن !

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به افزایش معاملات صوری در دفاتر مشاور املاکی با هدف افزایش قیمت مسکن، گفت: تمام...

blank

نقش مشاران املاک در گرانی ملک

گسترش نیوز نوشت: بهرویان گفت: باید برای مشاوران املاک سامانه در نظر گرفته شود تا با تعیین یک نرخ کمیسیون...

blank

پایان حق کمیسیون نجومی املاکی‌ها

بعد از تصویب بسته پیشنهادی وزارت راه برای ساماندهی بازار اجاره در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، این وزارتخانه بسته...

blank

بازار مسکن به برجام گره خورده

عضو هیات مدیره مشاوران املاک اظهار داشت: واقعیت این است که پروژه مالیات ستانی از خانه‌های خالی شکست خورده‌ است....

blank

کوچ مستاجران شدت گرفت!

وضعیت بازار اجاره، بسیاری از مستاجران را مجبور به نقل مکان از منطقه فعلی خود کرده است. به گزارش ۹...

ارسال نظرات

لطفا برای ارسال و بازدید نظرات به حساب کاربری خود باید وارد شوید!