مسکن ماهان

بهترین ترکیب رنگ برای زیباتر کردن دیوارهای اتاق خواب

blank

آیا تا به حال فکر کرده اید که چگونه یک صحنه فیلم که به طور مصنوعی ساخته شده است باعث می شود ما دچار احساسات مشابهی مانند شخصیت های فیلم شویم؟ این ترکیب رنگی صحنه است که باعث می شود احساس کنیم کارگردان چه می خواهد. ترکیب رنگ نقش مهمی در انتقال ما به خلق و خوی متفاوت دارد.

بنابراین، هنگام انتخاب ترکیب رنگ خانه رویایی خود به خصوص اتاق خواب، شخصی ترین فضای خانه، باید بسیار خاص باشید. ترکیب رنگ در دیوارهای اتاق خواب شما بازتاب مستقیم شخصیت خانواده شماست، انتخاب و ایجاد ترکیب رنگ مناسب یکی از فرآیندهای دشوار برای مبتدیان است. رنگ‌های رنگ دیوار در سایه‌های مختلفی هستند و هنگام تصمیم‌گیری در مورد سایه‌های متعدد موجود برای یک رنگ، سردرگمی اجتناب‌ناپذیر است. بنابراین، ما برخی از بهترین ایده های ترکیبی دو رنگ را برای دیوار اتاق خواب و رنگ های دقیق رنگ برای بازسازی آن به شما پیشنهاد می کنیم.

نیلی و سفید

5fd69a0b3bad05a664a5eb1caf60e8c9

رنگ آبی ، سفید و نیلی میتواند یک جو آرامش بخش برای اتاق خواب شما درست کند.ترکیب ابی و رنگ نیلی فضای اتاق را گرمتر نشان میدهد. دیوارهای نیلی همراه با سفید محیطی دنج را ایجاد می کنند.

قهوه ای و کرم

764C428D ECA4 4693 B04E 47F378EED84A 2ce615183b674358b85720e6a50a7fac

قهوه ای که به زیبایی با کرم ترکیب شده است، ظاهری زیبا و شیک به فضای خواب شما می دهد. یک آرایش چوب تیره با این ترکیب، سطح زیبایی اتاق خواب شما را افزایش می دهد. سایه درخشان این ترکیب آن را به یک ایده طرح رنگ عالی تبدیل می کند. این ترکیب رنگ را می توان با استفاده از رنگ سبز خنثی کرد.

اسطوخودوس مایل به سفید

d94611b4959746dd373e4c7253938ae4

رنگ سفید محفوظ با رنگ اسطوخودوس به عنوان ترکیب رنگ اتاق خواب شما، آن را خاص تر و فردی تر می کند. این یکی از ترکیبات کمیاب رنگ اتاق خواب است و این ترکیب هاله ای آرام بخش می دهد که خواب را تقویت می کند.

آبی و زرد

experiment darker shades

دو رنگی که نشان دهنده روشنایی و شادی هستند مانند زرد و آبی میتوانند حالات خوب اطراف شما را تشدید می کنند و اتاق خواب شما را بزرگتر نمایان می کند.

مشکی و خاکستری

gray black bedroom bed storage drawers chevron rug

خاکستری یک رنگ خنثی است، مزیت استفاده از خاکستری این است که به خوبی با سایه های خود ترکیب می شود. این رنگ, سایه های خاکستری را به یک رنگ چشم نواز تبدیل می کند تا بهترین ترکیب دو رنگ را برای دیوار اتاق خواب شما ایجاد کند. اگرچه تک رنگ به نظر می رسد اما خاکستری یکی از ساده ترین رنگ هایی است که جذابیت درجه یک اتاق خواب شما را افزایش می دهد.

قهوه ای روشن و سبز تیره

231 00516 main shot 01 woodstock king ash wood

اگر دوستداران طبیعت هستین بهترین رنگ برای اتاق خواب شما این دو رنگ است. قهوه ای روشن و سبز کم رنگ یکی از این ترکیبات است که ممکن است چشم نواز نباشد اما حسی خاکی و طبیعی به اتاق خواب شما می بخشد.

سبز لیمویی و صورتی

yellow and pink bedroom design butter yellow bed pink herringbone throw

این دو رنگ به خوبی منطبق هستند. این ترکیب به اتاق خواب شما هاله ای انرژی بخش و جوان, می بخشد. با این ترکیب بلند شدن از رختخواب را در صبح زود برای شما بسیار آسان می کند.

هلو و سفید

19 9 2

جالب است که هلویی یکی از رنگ هایی است که به راحتی به اتاق خواب شما کمک می کند تا اثر آرام بخشی داشته باشد. استفاده از رنگ های هلویی و سفید در دیوارهای اتاق خواب می تواند اتاق خواب شما را گرمتر کند. این رنگ ها آرامش خاصی را برای خواب سبک تر ایجاد خواهند کرد.

blank

خرید ملک در متاورس!!

خرید زمین در متاورس چقدر قابل اعتماد است؟  اگر روزگاری در بنگاه‌های املاک دنبال زمین و خانه می‌گشتیم و در...

blank

پشت پرده افزایش قیمت مسکن !

یک کارشناس اقتصادی با اشاره به افزایش معاملات صوری در دفاتر مشاور املاکی با هدف افزایش قیمت مسکن، گفت: تمام...

blank

نقش مشاران املاک در گرانی ملک

گسترش نیوز نوشت: بهرویان گفت: باید برای مشاوران املاک سامانه در نظر گرفته شود تا با تعیین یک نرخ کمیسیون...

blank

پایان حق کمیسیون نجومی املاکی‌ها

بعد از تصویب بسته پیشنهادی وزارت راه برای ساماندهی بازار اجاره در شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا، این وزارتخانه بسته...

blank

بازار مسکن به برجام گره خورده

عضو هیات مدیره مشاوران املاک اظهار داشت: واقعیت این است که پروژه مالیات ستانی از خانه‌های خالی شکست خورده‌ است....

blank

کوچ مستاجران شدت گرفت!

وضعیت بازار اجاره، بسیاری از مستاجران را مجبور به نقل مکان از منطقه فعلی خود کرده است. به گزارش ۹...

ارسال نظرات

لطفا برای ارسال و بازدید نظرات به حساب کاربری خود باید وارد شوید!